Reklam, pazarlama, tanıtım ve çok daha fazlasının bir arada bulunduğu dijital dünyada oldukça geniş bir Pazar yeri içerisindeyiz. Bu Pazar yerinde ürün veya hizmet satmak isteyenler başta olmak üzere birçok kişi dikkat çekmek ve amacına ulaşmak için farklı olması gerektiğini biliyor. Bu nedenle Grafik Tasarım ile hem ürünlerine hem de platformlarına daha estetik, sanatsal ve ilgili çekici bir tasarım kazandırıyorlar. Eğer siz de tasarımlarınızla herkesten farklı ve özgün olmak istiyor; ancak nereden başlayacağınızı bilmiyorsanız sizin için önerdiğimiz En Çok Tercih Edilen 5 Grafik Tasarım Sitesi ile bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu konu üzerine önerebileceğimiz daha birçok site bulunuyor; ancak bunlar genel olarak ücretli siteler. Bizler yazımızın devamında ücretsiz ve kaliteli işler çıkarabileceğiniz 5 Grafik Tasarım sitesinden bahsettik. İyi okumalar dileriz!

Freepik

En İyi Grafik Tasarım Siteleri üzerine konuşuyorsak bunların başında Freepik gelecektir. Freepik 1 milyondan fazla ücretsiz vektöre ulaşmanızı sağlıyor. Oldukça kaliteli grafik tasarımları ile sizlere katkı sağlayacak bu grafik tasarım sitesini vakit kaybetmeden ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Vexels

Ücretsiz Grafik Tasarım Siteleri içerisinde en çok tercih edilen bir diğer site ise şüphesiz Vexels’dir. Kullanıcı dostu, kolay arayüzü ile kullanıcılarının vazgeçilmezi olan bu grafik tasarım sitesi üzerinden binlerce vektöre ulaşabilirsiniz. Çevrimiçi olarak, tasarımlarınızı düzenlemenize, yenilikler eklemenize ve özelleştirmenize imkân tanıyan bu siteye de bir şans vermenizi tavsiye ederiz.

Vector4free

Vector4free, 1500’den fazla vektöre ücretsiz olarak ulaşmanızı sağlayan bir grafik tasarım sitesidir. Diğer grafik tasarım siteleriyle karşılaştırdığınızda sayı biraz az kalsa da Vector4free’nin kolay filtreleme özelliği ile aradığınızı hemen bulabilmeniz, sunmuş olduğu vektörlerin kalitesi ile gönlünüzü fethedebilecek bir grafik tasarım sitesi olduğundan emin olabilirsiniz.

Vector.me

Vector.me 250 binden fazla vektörü size sunan son derece kaliteli grafik tasarım siteleri arasında yer almaktadır. Grafik tasarım konusunda kaliteli ve kullanışlı vektör sitesi olmadığını fark eden ve bunun üzerine çalışmalar yaparak kullanıcıların tam da istediği gibi bir vektör sitesi ortaya çıkaran Vector.me sitesinde çalışmalar yaparken gerçekten sizi anlayan ve ihtiyaçlarınız düşünülerek tasarlanmış bir grafik tasarım sitesi olduğunu siz de anlayacaksınız.

BrandEPS

Kısa sürede logo tasarlamanız gerekiyorsa adresiniz kesinlikle BrandEPS olmalıdır. Kısa zamanda kaliteli logolar tasarlayabileceğiniz bu site sizlere 3 binden fazla marka simgesi ve 9 binden fazla marka logosu sunmaktadır. Kullanıcı dostu, ücretsiz indirme özelliği sunan ve son derece kaliteli bir site olan BrandEPS ile logolarınızı hızlı ve kolayca tasarlayabilirsiniz.

Yazımızda sizler için En Çok Tercih Edilen 5 Grafik Tasarım Sitesi hakkında önerilerde bulunduk. Bir başka yazıda görüşmek dileğiyle, hoşça kalın.

Leave a comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir